مشخصات سیستم

سقف و نمای KING METAL

شرکت پروفیل های کینگ متال به ساختمان ها جان تازه ای می دهد. این پروفیل ها انتخابی ایده آل برای ساختارها و نماهای متغیر می باشند. وزن کم در واحد سطح ، انتخاب عرضی متناسب با شرایط پروژه و طول نامحدود پروفیل ها ، قدرت مانورما را در اجرای پروژه هایمان افزایش می دهد.
طول ورق می تواند تا بیش از 120 متر بر روی دستگاه رول فرمینگ پروفیله و سریعا نصب شود.دهانه های بزرگ اشکال مختلف وخطوط منحنی می تواند با این پروفیل ها اجرا گردد.
_ بدون هیچگونه سوراخکاری، پیچ و پرچ ازروی ورق
_ پروفیل های کینگ متال به وسیله دستگاه مخصوص دوخت seamer به هم متصل می شود.

مراحل اجرای سیستم کینگ متال ( king metal )

لایه اول: چوب روسی یا چوب osb و همچنین میتوان از ورق گالوانیزه ذوزنقه ای یا سینوسی به عنوان لایه اول استفاده کرد.

لایه دوم عایق: نم گیر و بخاربند متشکل از پنج لایه : 2 لایه پلی اتیلن 2 لایه پلی استر 1 لایه فویل آلومینیومی.و اتو شده در محل به صورت یکپارچه

لایه سوم: معمولاعایق مورد استفاده در سیستم کینگ متال ، پشم سنگ است که به صورت پشم سنگ تخته ای و یا پشم سنگ رولی با دانسیته های مختلف استفاده میگردد ولی در بعضی از مواقع نیز در سیستم کینگ متال  میتوان بسته به نوع کاربری از ،پشم شیشه، پلی اورتان، پلی استایرن استفاده نمود.

لایه چهارم کلیپس: کلیپس به عنوان پایه های نگهدارنده از جنس گالوانیزه  و آلومینیوم به ضخامت 5-1/0  میلیمتر.

لایه پنجم پروفیل های کینگ متال: متریال مورد استفاده برای پروفیل های کینگ متال میتواند به دو صورت، ورق گالوانیزه با رنگ کوره ای به ضخامت های 0.5 تا 0.7 میلیمتر و ورق آلومینیوم 0.7 تا 1.2 میلیمتر فرمینگ شوند. طول های تولیدی ورق های میتواند از ایستادرز 0.5 متر تا بیش از 150 متر به صورت یکپارچه در محل پروژه تولید شود.همچنین میتوان در سیستم ایستادرز کینگ متال از ورق های مسی و استیل استفاده کرد.