مشخصات سیستم

سیستم ذوب برف ( هیتر حرارتی هوشمند)

این سیستم در بناهایی مانند سالن های صنعتی ،ورزشی،فرودگاها استفاده میشود.
کاربرد سیستم ذوب برف کینگ متال به هنگام تجمع برف و یخ زدگی است. امکان ترکیدن،چاک خوردن آبروها و لوله ها وجود دارد
ضمنا سنگینی برف و یخ نیز خود دلیل مضاعفی برای از بین رفتن این تاسیسات بوده .لذا با نصب سیستم های حرارتی و سیستم ذوب برف در گاترها و خروجی آبروهای پوشش سقف کینگ متال این مشکل به آسانی قابل حل است.

کاربرد سیستم ذوب برف

اجزاءتشکیل دهنده سیستم ذوب برف

سیستم ذوب برف کینگ متال یا سیستم حرارتی در سایزهای مختلف طبق نیاز محل مصرف طراحی می‌گردد. در این سیستم از دو سنسور حرارتی و رطوبتی استفاده می‌شود. همچنین از یک ترموستات و یک کنترلر جهت کنترل به صورت هوشمند استفاده می‌شود.

سيستم ذوب برف ايستادرز

المنت هیتر آبرو

سیستم ذوب برف هوشمند کینگ متال

سیستم حفاظت از یخ زدگی (ذوب برف)

استفاده از سیستم ذوب برف و یخ آبرو و محل برفگیرها از مهم ترین اجزای سقف‌های کینگ متال در مناطق سردسیری است که برای جلوگیری از یخ بستن آب باران و برف در مسیر آبرو به کار می رود.‌

با عبور کابل های حرارتی مخصوص ذوب برف  از داخل زبانه ها، از یخ زدگی برف میتوان جلوگیری کرد. که این امر باعث ذوب برف ها در این محدوده و هدایت آن به داخل آبرو می گردد.

سیستم ذوب برف با کاهش دما به صورت هوشمند و با استفاده از سنسورهای دما و رطوبت شروع بکار کرده تا از یخ بستن کف و محل خروجی آبروها و از بستن قندیل کنار سقف‌ها و سقوط بهمن‌وار برف از روی سقف کینگ متال پیش‌گیری کند.

مزایای استفاده از المنت هیتر یا کابل حرارتی آبرو

  1. المنت هیتر آبرو از یخ بستن آب باران و برف در مسیر آبرو جلوگیری می‌کند.
  2. از آسیب رسانی به مصالح به کاررفته در سقف جلوگیری می‌کند.
  3. از تجمع آب باران و برف در سازه ی سقف و مسیر آبرو جلوگیری می‌کند.
  4. انعطاف پذیری و توان حرارتی سطح پایین در متراژ بالا را دارد.

موارد مصرف المنت هیتر یا کابل حرارتی آبرو

داخل آبروها، محل های برف گیر،آبرو سازه های مناطق سردسیر،آبرو سقف مناطق پر بارش،آبرو ساختمان های تجاری،آبرو ساختمان های مسکونی،آبروی استادیوم های فضای باز، پروژه های صنعتی، ساختمانی، بهداشتی، پتروشیمی، ورزشی ،کشاورزی،گاتر ساختمان های تجاری،مسکونی و ورزشی